Vytisknout Wikistránku Vytisknout Wikistránku

Záznam přednášky: Hypertenze (Sytémová arteriální hypertenze)Kliknutí na odkaz zpřístupní ppt prezentaci přednášky Hypertenze. Vybrané obrázky jsou animovány.

Kliknutí na odkaz zpřístupní ozvučený videozáznam přednášky Hypertenze – Úvod. Přednáška komentuje jednak příslušnou část výše citované ppt prezentace, jednak příslušné části témat Patofyziologie systémové arteriální hypertenze a Fyziologie a patofyziologie regulace krevního tlaku zpracované v portálu.

Kliknutí na odkaz zpřístupní mp3 audiozáznam přednášky Hypertenze – Úvod.

Kliknutí na odkaz zpřístupní ozvučený videozáznam přednášky Hypertenze – Vazokonstrikční hypertenze.Přednáška komentuje jednak příslušnou část výše citované ppt prezentace, jednak příslušné části témat Patofyziologie systémové arteriální hypertenze a Fyziologie a patofyziologie regulace krevního tlaku zpracované v portálu.

Kliknutí na odkaz zpřístupní mp3 audiozáznam přenášky Hypertenze – Vazokonstrikční hypertenze.

Kliknutí na odkaz zpřístupní ozvučený videozáznam přednášky Hypertenze – Volumová hypertenze. Přednáška komentuje jednak příslušnou část výše citované ppt prezentace, jednak příslušné části témat Patofyziologie systémové arteriální hypertenze a Fyziologie a patofyziologie regulace krevního tlaku zpracované v portálu.

Kliknutí na odkaz zpřístupní mp3 audiozáznam přednášky Hypertenze – Volumová hypertenze.

Zpracoval: Jaroslav Veselý, Ústav patologické fyziologie LF UP v Olomouci
Autor příspěvku: 003 dne 21.8.2013 Chcete-li příspěvek editovat, musíte se přihlásit do systému.
Rubriky: 2.4. Hypertenze
title=
Klíčová slova: ,

Nejnovější příspěvkyWebsite is Protected by Wordpress Protection from eDarpan.com.